Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

0
351

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W związku z tym Zespół Szkolno – Przedszkolny w Męcince wziął udział w akcji „Jaworska akcja na niebiesko” organizowany przez stowarzyszenie Budujemy Mosty przy PORE w Jaworze.

W szkole w Męcince taką akcję realizowano 29 marca. Udział w akcji wzięli wszyscy, którzy byli obecni. Uczniowie Szymon, Igor, Julia i Marcel wraz z opiekunami, dyrekcją oraz pracownikami szkoły. Wszyscy chętnie uczestniczyli w tych obchodach. Każdy ubrany był na niebiesko dla podkreślenia solidarności tego szczególnego dnia. Rysowaliśmy, piekliśmy babeczki, śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy – mówią opiekunowie.

W związku z tym, że zbliżały się Święta Wielkiej Nocy uczniowie dekorowali jajka i częstując wszystkich babeczkami składali życzenia świąteczne. To był szczególny dzień i na pewno każdemu zostanie w pamięci. – Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów z ich osiągnięć i starań w tych trudnych czasach. Ich każdy uśmiech i radość są dla nas ogromną satysfakcją, której nie da się opisać słowami… Dziękujemy – podsumowały panie nauczycielki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię