Pożegnanie z mundurem

0
767

W Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze, w pełnym reżimie sanitarnym, odbyło się pożegnanie odchodzącej na emeryturę asp. szt. Patrycji Ciaszczyk, która swoją karierę zawodową rozpoczęła 27 grudnia 2005 r. W lipcu 2006 r. została funkcjonariuszem Referatu Patrolowo- Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, natomiast od 2007 r. pełniła obowiązki na stanowisku asystenta Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego jaworskiej komendy.
Z tej okazji, w imieniu wszystkich mundurowych i cywilnych pracowników jaworskiej komendy, podziękowania za trudną i odpowiedzialną służbę złożył funkcjonariuszce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł. insp. Artur Bujak oraz p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze podinsp. Przemysław Siwiak.
– Swoją służbę realizowała zawsze rzetelnie, wkładając mnóstwo energii i umiejętności w wypełnianie obowiązków. Wspierała radą i pomocą. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz bagażem doświadczeń dzieliła się z młodszymi funkcjonariuszami – takimi słowami podziękował żegnającej się z mundurem policjantce p.o. Komendanta Powiatowego w Jaworze mł.insp. Artur Bujak.
Do podziękowań i życzeń dołączyli się również Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego jaworskiej komendy nadkom. Bernarda Marchlewska oraz przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Jaworze – podinsp. Piotr Białek oraz asp. szt. Krzysztof Juckiewicz, odznaczając funkcjonariuszkę Brązową Odznaką Honorową Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Asp.szt. Patrycja Ciaszczyk była bowiem wieloletnim członkiem tejże organizacji.
Żegnającej się z mundurem policjantce życzymy dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych, spełnienia w codziennych trudach związanych z wychowaniem synka oraz urzeczywistnienia wyzwań i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.
źródło: KPP w Jaworze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię