Złote Gody małżonków

0
873

W sobotę, 20 marca br. dwie pary małżeńskie z gminy Jawor świętowały Złote Gody, czyli okrągły jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w Urzędzie Miejskim w Jaworze odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami. Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły następujące pary: państwo Genowefa i Jan Grudzińscy oraz państwo Janina i Stanisław Płoch.
“Złote Gody” to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.
Uroczystego aktu dekoracji medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę dokonał burmistrz Jawor Emilian Bera a wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Krystyną Chrapkowicz.
Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowe dyplomy, albumy oraz kwiaty, a oficjalna część uroczystości zakończyła się wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.
Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.