Otwarcie Podwórka Talentów NIVEA

0
424

10 lutego odbyło się oficjalne otwarcie Podwórka Talentów NIVEA. Z powodu pandemii koronawirusa uroczystość była skromna i ograniczona jedynie do krótkiego programu artystycznego oraz symbolicznego przecięcia wstęgi przez dyrektor Edytę Mikulską. Chociaż z uroków placu zabaw dzieci mogły korzystać już od jesieni, to od 10 lutego mogą się cieszyć tym wyjątkowym miejscem całkowicie oficjalnie.
Podwórko Talentów NIVEA powstało dzięki osobom, które aktywnie oddawały swoje głosy na naszą lokalizację podczas ogólnopolskiego konkursu. Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze zajęła czwarte miejsce w kategorii miast do 60 tys. mieszkańców i tym samym znalazła się w gronie 20 zwycięskich lokalizacji, w których w 2020 roku powstały interaktywne i nowoczesne place zabaw.
Wartość placu zabaw to 250 tys. zł. Składa się on z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. Jest tak przemyślany, by wszystkie dzieci podczas zabawy mogły rozwijać swoje wyjątkowe talenty, wzbogacając przy tym wiedzę z różnych dziedzin.
Marta Pawłowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię