Śpiewali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0
556

“Kto jeśli nie ty, kto jeśli nie my, kto jeśli nie ja, pomagać innym ma” – sobota, 23 stycznia br. minęła jaworzanom śpiewająco. Ala i Wojtek Nolbrzakowie i Jacek Mieleń, śpiewające trio ze Stowarzyszenia Charytatywnego Damy Radę, koncertowali od godz. 11 na jaworskim Rynku, a ich wolontariusze zbierali datki do puszek na rzecz WOŚP.
Sobotnie śpiewanie zorganizowane przy współpracy z Jaworskim Ośrodkiem Kultury skończyło się szybciej niż zaplanowano z powodu deszczu i oziębienia. Puszki z pieniędzmi zostały przekazane szefowi sztabu WOŚP Michałowi Czarneckiemu.
Zainteresowanie było duże, nie było przechodnia, żeby nie przystanął na kilka minut dla posłuchania standardów muzycznych. Wiodącym motywem była piosenka o pomaganiu, której treść jest apelem o włączenie się do każdej akcji pomocowej, a tych akcji “Damy Radę” ma wyjątkowo dużo na swoim koncie. Wcześniej na swoim profilu facebookowym trio Ali i Wojtka i Jacka wyśpiewywał muzyczne życzenia po uprzednim wpłaceniu przez zamawiających datku przeznaczonego także na WOŚP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię