Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca

0
103

Startuje Plebiscyt Sportowy pod patronatem Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego. Głosowanie na najlepszego sportowca będzie trwało od 1 do 4 lutego.

Gmina Polkowice startuje z Plebiscytem na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub Sportowy Gminy Polkowice w Roku 2020. Kandydatury mogą składać  kluby sportowe . Patronat nad Plebiscytem objął Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki.  Kandydatury można wysyłać na adres: plebiscyt@gmina.polkowice.pl

Najważniejsze zasady : każdy klub może zgłosić max 2 sportowców i 1 trenera, :w mailu należy wysłać zdjęcie zgłaszanego sportowca / trenera wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w mediach społecznościowych gminy Polkowice, a w przypadku zgłoszenia klubu – logo klubu (jeśli klub takie posiada): głosowanie będzie trwało od 1 do 4 lutego, do godz. 12:00, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie liczby reakcji pod planszą z ich zdjęciem, które udostępnione zostaną na naszym profilu w dniu 1 lutego: wręczenie nagród i pucharów nastąpi po uprzednim umówieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię