Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty

0
477

W Przedszkolu Publicznym nr 4 w Jaworze rozstrzygnięto konkurs na „Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową”. Była to już 18 edycja konkursu, w którym wzięły udział dzieci z terenu powiatu jaworskiego. Współorganizatorem i fundatorem nagród było m.in. Starostwo Powiatowe w Jaworze.

W tym roku do konkursu zgłoszono 35 prac. Głównymi kryteriami wyboru najpiękniejszej szopki były: ekologia, oryginalność oraz samodzielność wykonania. Prace konkursowe były wyjątkowe, stąd trudne zadanie jury, które musiało dokonać wyboru i wskazać te, które były najciekawsze, w nawiązaniu do ustalonych kryteriów.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, którymi zostali: pierwsze miejsce – Zuzanna Bolesta, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Męcince, drugie miejsce – Michał Gajda, Przedszkole Niepubliczne ,,Prymusek” w Jaworze, trzecie miejsce – Nikodem Mynarski, Szkoła Podstawowa w Lipie. Wyróżnienia otrzymali: klasa 0 – Szkoła Podstawowa w Snowidzy, Dawid Skowron – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach, Martyna Stefan – Przedszkole Samorządowe w Bolkowie.
– Dziękujemy wszystkim za udział, dla każdego przewidziany jest drobny prezent, bo wybór był naprawdę trudny, a doceniamy zaangażowanie i czas włożony we wspólną pracę. Wszystkie szopki przykuwają uwagę swoim urokiem i pięknem! – podsumowują konkurs organizatorzy.
(źródło: Starostwo Powiatowe w Jaworze)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię