Policjanci wsparli wolontariuszy

0
490

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom potrzebującym. Jaworscy policjanci chętnie włączyli się więc w akcję charytatywną związaną z niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi. Na apel wolontariuszy POMAGAMY – NIE WSTYDZĘ SIĘ PROSIĆ O POMOC/covid19, mundurowi szybko zorganizowali się i zakupili żywność, którą przed świętami wolontariusze dostarczą potrzebującym mieszkańcom naszego miasta.Pomoc ludziom potrzebującym i znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, to podstawowe zadanie, dla którego policjanci każdego dnia z dużym zaangażowaniem i poświęceniem pełnią służbę. Jaworscy funkcjonariusze od zawsze chętnie włączali się w różne akcje mające na celu nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Udowodnili to nie raz organizując liczne turnieje charytatywne.
Kiedy wolontariusze z Jawora poprosili o wsparcie w zakupie żywności dla potrzebujących mieszkańców naszego miasta, mundurowi od razu zareagowali i szybko zorganizowali pomoc. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zakupili głównie żywność długoterminową oraz środki higieniczne. Rzeczy te zostały przekazane jaworskim wolontariuszom POMAGAMY – NIE WSTYDZĘ SIĘ PROSIĆ O POMOC/covid19, którzy rozdysponują zebrane przedmioty osobom potrzebującym. Tuż przed świętami trafią one do mieszkańców z terenu naszego miasta oraz całego powiatu.
Jaworscy funkcjonariusze po raz kolejny pokazali, że policjanci nie tylko egzekwują prawo i karzą mandatami, ale przede wszystkim chętnie pomagają drugiemu człowiekowi. Do tego przecież zostali powołani.
źródło: KPP w Jaworze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię