Jawor laureatem konkursu “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”

0
613

Jawor wygrywa “Nagrodę Gospodarczą – Dolnośląskiego Gryfa” – zabrzmiał werdykt Kapituły ogłoszony podczas 17. Wielkiej Gali we Wrocławiu. „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” jest konkursem przeznaczonym dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska.

Gryf promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności. Od początku edycji w szranki konkursu stanęło ponad 1650 dolnośląskich firm i samorządów. Zostawały one poddawane wnikliwej ocenie kapituły konkursu, w skład której wchodzą znakomici dolnośląscy profesorowie, ekonomiści i specjaliści z różnych dziedzin

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2004 roku i od tamtej pory wyróżnienie to stało się jedną z najbardziej prestiżowych nagród z dziedziny gospodarki i biznesu w regionie.

– Serdecznie dziękuję szacownej Kapitule za przyznaną nagrodę. Dostrzeżenie potencjału i rozwoju w wielu obszarach miasta, jeszcze bardziej upewnia nas o dobrze obranym kierunku. Już sama nominacja sprawiła nam wiele satysfakcji i radości. Prestiżowego Gryfa traktuję jako jeszcze większe wyzwanie do pracy na rzecz Jawora i jego mieszkańców. Dziękuję mojemu zespołowi za to, że każdego dnia pracują na sukces miasta. Nade wszystko dziękuję drugiej mojej ważnej Kapitule – mieszkańcom. Za zaufanie i możliwość pracy dla miasta. To nasz wspólny sukces – powiedział burmistrz Emilian Bera.

Miasto zostało docenione za zrównoważony rozwój, wysoką jakość życia, przyjazność dla mieszkańców oraz otwartość dla inwestorów i turystów. Dostrzeżono i nagrodzono zrealizowane projekty i skuteczne pozyskiwanie funduszy.

To ogromne wyróżnienie dla miasta. Wygrana jest nie tylko sukcesem jednej osoby ale także wszystkich pracowników samorządowych i mieszkańców, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju małej jaworskiej społeczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię