Modernizacja instalacji elektrycznej w I LO

0
505

W I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworze prowadzona jest kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej. Oprócz modernizacji instalacji elektrycznej, dokonano też wymiany opraw oświetleniowych na oprawy LED.

Nowoczesne oświetlenie zamontowano w salach lekcyjnych na II piętrze budynku. Aktualnie prowadzone są prace instalacyjne w auli szkoły, na strychu, szatniach i w salach lekcyjnych na I piętrze.

Istotnym efektem prowadzonej inwestycji będzie też zapewnienie zgodnego z obowiązującymi normami natężenia sztucznego oświetlenia w salach lekcyjnych, bibliotece i czytelni.

Ponadto w ramach realizowanego zadania, zostanie zainstalowany system instalacji przeciwpożarowej, która pozwoli na odpowiednio wczesne wykrycie pożaru. Następnie system automatycznie powiadomi Straż Pożarną i umożliwi skuteczną ewakuację uczniów i pracowników szkoły ze strefy zagrożonej pożarem.

Koszt tego zadania wynosi 464 tys. Połowę tej sumy stanowi dotacja celowa z budżetu państwa, natomiast druga połowa to środki pochodzące z budżetu Powiatu Jaworskiego.

źródło: Powiat Jaworski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię