Kino pod chmurką na zakończenie wakacji

0
474

Bajkowe piosenki i kino pod chmurką piątek, 28 sierpnia, w amfiteatrze miejskim. W repertuarze koncert bajkowych piosenek dla dużych i małych, film animowany o piesku królowej, komedia i dramat.

Bajkowe piosenki i kino pod chmurką, to propozycje Centrum Kultury w Polkowicach na zakończenie wakacji. Seans filmowy odbędzie się w piątek, 28 sierpnia, w amfiteatrze miejskim. Impreza rozpocznie się o godz. 17 koncertem bajkowych piosenek dla małych i dużych, a od godz. 18 można będzie obejrzeć filmy z różnych gatunków.

– Kino pod chmurką rozpoczniemy od animowanego filmu familijnego „Corgi, psiak królowej”, w którym piesek z królewskich luksusów i powszechnego uwielbienia trafia do londyńskiego schroniska – zapowiada Bogusław Godlewski, Dyrektor Centrum Kultury w Polkowicach. – Następnie obejrzymy amerykańską komedię o zgraniu najbardziej niedobranych osób, a seans filmowy zakończymy dramatem o tajemniczych zdarzeniach rodu rodziny zmarłej seniorki. Gwarantujemy świetną zabawę.

Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy przypominają o stosowaniu się do nakazu zasłaniania ust i nosa oraz procedur bezpieczeństwa.