Basen przyjęty z entuzjazmem

0
668

Letni basen w Jaworze ruszył z pompą. Mieszkańcy nie tylko Jawora, ale i okolic, czekali na tę inwestycję od lat. Koszt gruntownej przebudowy obiektu sięgnął 22 milionów złotych, co nie wszystkim się podobało. Burmistrz Emilian Bera nie żałuje jednak swej decyzji.

Słoneczny weekend przyciągnął wielu miłośników wodnej zabawy. Szkoda, że od poniedziałku aura nas nie rozpieszcza i na wodne atrakcje trzeba poczekać. Mamy nadzieję, że wysokie temperatury wrócą lada dzień.

Na basenie są zjeżdżalnie, skocznie, natryski, tory o długości 25 i 16 metrów oraz cała masa innych atrakcji z kawiarnią “Rajska” włącznie. Basen letni położony jest w samym sercu jaworskiego Parku Miejskiego.

– Dziękuję za pierwszy historyczny weekend na nowym basenie w Parku Miejskim. Podejmując decyzję o budowie basenu miałem cel, aby stworzyć zupełnie nowe miejsce spotkań, integracji oraz wypoczynku. Widząc Waszą radość i uśmiech z jeszcze większą satysfakcją dedykuję wszystkim ten piękny basen – pisze burmistrz na swoim profilu społecznościowym.

– Dla mnie osobiście to potwierdzenie, że decyzja była słuszna. Wasza obecność była zaprzeczeniem wszelkich wypowiedzi “po co nam basen”. Dziękuję za wspólne rozmowy, za miłe gesty, za uśmiech. Właśnie takie miałem wyobrażenie o tym obiekcie, o miejscu spotkań i integracji. Dotrzymałem słowa – dodał włodarz Jawora.

fot. UM Jawor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię