Dzisiaj otwarcie basenu letniego

0
1097

Basen letni w Parku Miejskim w Jaworze doczekał się szczęśliwego finału. Jeszcze tak niedawno zamknięty i zapomniany, dzisiaj otwiera się całkowicie przebudowany, pachnący nowością i na miarę nowoczesnego miasta.

W sobotę o godz. 10 obiekt zostanie oddany do użytku. Miłośnicy wodnych atrakcji i aktywnego spędzania wolnego czasu na pewno znajdą w jego ofercie coś dla siebie. A jest w czym wybierać: dwie zjeżdżalnie w tym jedna czterotorowa, wodny plac zabaw, kilka niecek dla dzieci w różnym wieku, rwąca rzeka, trzy skocznie w tym ta najbardziej okazała pięciometrowa dla prawdziwych śmiałków, masażery i wodne jacuzzi. Zadbano także o strefę odpoczynku, gdzie na zielonej trawie lub leżaku można skorzystać ze słonecznych kąpieli.

Atutem Basenu letniego w Jaworze jest niewątpliwie jego usytuowanie. W samym sercu Parku Miejskiego, wśród ciszy, zieleni i pięknego krajobrazu. Zachęca także największe lustro wody, jakiego nie ma w innych tego typu obiektach w okolicy.

Nie zapomniano również o amatorach pływania. Specjalnie dla nich przygotowano tory pływackie w głębszej części niecki basenowej.

To wszystko czeka na Was już w tę sobotę. Start o godz. 10.

Co warto wiedzieć? Jak podanie UM Jawor – ceny biletów za cały dzień od 10.00 do 20.00: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł, dzieci do lat 3 bezpłatnie. Po godzinie 16.00 cena za wejście to 8 zł.

Płatny parking 10 zł za cały dzień. Przygotowano ponad 100 miejsc postojowych. Warto rozważyć przyjście pieszo. Może się zdarzyć sytuacja z brakiem miejsc postojowych.

Przed wejściem na basen został zlokalizowany parking dla 50 rowerów. Warto skorzystać.

Warto zabrać ze sobą koc, ręczniki itp, na których będzie można swobodnie się położyć. Można skorzystać z dodatkowej oferty duży leżak basenowy 10 zł, mały lub krzesło za opłatą 5 zł.

Życzymy udanego pobytu na letnim basenie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię