Policjanci pompowali

0
861

Akcja strażaków z OSP Gaszyn w województwie łódzkim w bardzo krótkim czasie objęła niemal całą Polskę. Wojtuś Howis z Galewic, któremu dedykowana jest cała ta akcja, to 18- miesięczny chłopiec zmagający się z najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni – SMA. Aby mógł przeżyć, musi jak najszybciej otrzymać najdroższy lek na świecie wart 9 milionów złotych. Pieniądze zostały już zebrane! To zasługa wszystkich osób, które włączyły się w charytatywną akcję. Jednakże inne dzieci zmagające się z SMA czekają właśnie na nasze wsparcie.

Dlatego dzisiaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze oraz Komisariatu Policji w Bolkowie „pompowali” i robili przysiady dla kolejnych chorych dzieci. Do wykonania zadania w ramach #GaszynChallenge jaworską komendę nominowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, za co serdecznie im dziękujemy! Zgodnie z zasadami tego wyzwania, nominowani musieli wykonać zadanie w ciągu 48 godzin polegające na zrobieniu 10 pompek (lub przysiadów) i wpłacie minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA dziecka. Kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne – przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć wyzwanie i wykonać wymienione zadanie także w ciągu 48 godzin. Zadanie zostało wykonane, a nasze nominacje kolejno otrzymali funkcjonariusze z:
–  Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu
–  Komendy Powiatowej Policji w  Ząbkowicach Śląskich
–  Samodzielnych Pododdziałów Kontrterrorystycznych Policji we Wrocławiu
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy włączyć się w tę szlachetną i wyjątkową inicjatywę. A dla  Wojtusia i wszystkich innych dzieci zmagających się z tą ciężką chorobą,  życzymy … DUŻO ZDROWIA!!!
w/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
asp. szt. Ewa Kluczyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię