Aleksander Śliwka wspomógł policjantów w Jaworze

1
1508

Nie jest niczym nowym, że epidemia koronawirusa dotarła także do naszego powiatu. Na pierwszym froncie walki z wirusem są wszystkie służby, w tym także i policja. To w dużej mierze od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko “pozbyć” pandemii. Mistrz świata w siatkówce – Jaworzanin Aleksander Śliwka docenił pracę mundurowych i wspomógł NSZZP jaworskich policjantów „walczących” z koronaworiusem.

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem koronawirusem w naszym kraju, przybywa nowych inicjatyw obywatelskich. Wiele znanych osób, zarówno dziennikarzy, aktorów, piosenkarzy czy tzw. „celebrytów”, chcąc docenić ogrom pracy wszystkich służb, podejmuje różnorakie przedsięwzięcia, które psychicznie odciążają mundurowych  i pozwalają skupić im się na walce z epidemią.

Takim przykładem jest nasz Jaworzanin – Aleksander Śliwka – złoty medalista Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2018, który przekazał na rzecz  Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów  Komendy Powiatowej Policji w Jaworze… spore zapasy wody mineralnej.  Została ona już rozdysponowana dla wszystkich funkcjonariuszy, którzy na froncie walki z COVID-19 pełnią szereg obowiązków wspomagających służby sanitarne na terenie naszego powiatu.

„Serdecznie dziękuję w imieniu NSZZP KPP w Jaworze Panu Aleksandrowi Śliwce za tak miły gest. Dobrze jest wiedzieć, że ciężka praca jaworskich policjantów, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, jest pozytywnie odbierana i doceniana.” – powiedział wiceprzewodniczący NSZZ KPP w Jaworze podinsp. Piotr Białek.

W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
asp. szt. Ewa Kluczyńska
tel. 603 039 942

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię