Żaki Kuźni zagrały w Złotoryi

0
791

Kolejny dobry występ zaliczyły żaki jaworskiej Kuźni. Tym razem w niedzielę wzięły udział w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja. Oczywiście w tym wieku wynik sportowy nie jest najważniejszy, ale odnotujmy, że “Młoda Kuzienka” uplasowała się na czwartej pozycji.
W fazie grupowej uzbierała na swoim koncie pięć punktów, nie tracąc przy tym żadnego gola! Zawodnicy z grodu Świętego Marcina bezbramkowo zremisowali z Konfeksem Legnica i BKS-em Bolesławiec oraz pokonali 2:0 Górnik II Złotoryja.
W półfinale młodzi jaworzanie zmierzyli się z Football Academy Bolesławiec i to rywale okazali się lepsi. W spotkaniu o trzecie miejsce Kuźnia U-9 zagrała z Rudawami Janowice Wielkie. Po upływie regulaminowego czasu gry na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. Rzuty karne lepiej egzekwowali zawodnicy spod Jeleniej Góry. Wielkie brawa dla naszych młodych piłkarzy z rocznika 2011 za ten występ! Brawo, oby tak dalej!
Skład Kuźni: Jan Łach (BR), Piotr Poręba, Gracjan Gawłowski, Olaf Malinowski, Olaf Jaszowski, Dorian Malinowski, Jakub Żukiewicz, Jan Kipek
opr. AS

Mecze młodzików Kuźni Jawor na turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja 9.02.2020 r. – faza grupowa:
1. kolejka: KUŹNIA – Konfeks Legnica 2:0
2. kolejka: KUŹNIA – Górnik II Złotoryja (bramki: Jaszowski x 2)
3. kolejka: KUŹNIA – BKS Bolesławiec 0:0

Faza pucharowa
Półfinał: KUŹNIA – FA Bolesławiec 0:4
Mecze o 3.miejsce: KUŹNIA – Rudawy Janowice Wielkie 0:0 k. 0:2

Klasyfikacja końcowa:
1. FA Bolesławiec
2. BKS Bolesławiec
3. Rudawy Janowice Wielkie
4. KUŹNIA JAWOR
5. Górnik I Złotoryja
6. Konfeks Legnica
7. Wilkowianka Wilków
8. Górnik II Złotoryja