Styczniowy puchar dla III c

0
818

Współzawodnictwo klasowe bolkowski dom kultury organizuje od kilku lat. To comiesięczne zawdy dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Bolkowie, pierwszo, drugo i trzecioklasistów.
Rozgrywają oni w domu kultury drużynowe zawody, na które składają się gry, zabawy ruchowe i sprawnościowe. Zwycięzcy każdej z rozgrywanych w trakcie roku szkolnego comiesięcznych części konkursu dostaje Puchar Przechodni ufundowany przez dyrektora domu kultury. Po podsumowaniu wszystkich konkursów najlepsza w roku klasa dostaje puchar na własność. W styczniu odbył się kolejny w tym roku szkolnym konkurs z udziałem kilku klasowych zespołów.
– 21 stycznia br. odbyła się kolejna edycja IV części Współzawodnictwa Klasowego – mówi instruktor z domu kultury w Bolkowie, Wiesław Flaczyński. W styczniowych zawodach uczestniczyło pięć klas: 2a, 2c, 3a, 3b oraz 3c ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie. Przechodni Puchar Dyrektora Domu Kultury wywalczyła klasa 3c, która zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce na podium wywalczyli uczniowie klasy 3a, a trzecie z klasy 2a. Czwarte miejsce zajęła klasa 3b, a piąte klasa 2c.
– Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne, w lutym – podsumowuje W. Flaczyński.
mewa
fot. GMOKSiR w Bolkowie