Charytatywny Kinderbal

0
1051

W sobotę, 18 stycznia Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne Damy Radę zaprosiło nie tylko najmłodszych na Karnawałowy Kinderbal. Wydarzenie odbyło się w ECMENie. Formuła Kinderbalu Damy Radę od lat jest niezmienna. Za wstęp płacą wyłącznie dorośli, a biletem jest cegiełka na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia.
W programie przewidziano m.in. gry i zabawy dla najmłodszych, animacje z Niezależną Grupą Teatralną “Wernisaż” oraz fotobudkę Magic Day. Była biżuteria z baloników i zwierzątka, malowanie twarzy, tatuaży oraz warkoczyki. Każdy chętny mógł nabyć domowe ciasto albo spróbować szczęścia na kole fortuny. Na bal przybyło mnóstwo przepięknie przebranych dzieci. Zabawa była na pewno udana, bo wiele z nich nie chciało wracać do domu.
– Dziękujemy wszystkim za przybycie, zabawę i wsparcie naszych działań. Podczas kinderbalu zebraliśmy 2.615,90 zł, za co serdecznie dziękujemy. Chcielibyśmy również podziękować Niezależnej Grupie Teatralnej Wernisaż, KORPO Sp. z o.o, fotobudce Magic Day, Ewelinie Aniołek, Wydziałowi promocji i współpracy zagranicznej Jawor oraz radnemu powiatu jaworskiego Danielowi Rzepie wraz z małżonką oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji naszej imprezy – podkreśliła prezes stowarzyszenia Alina Nolbrzak.