Wpadka z narkotykami

0
1276

Za posiadanie narkotyków, odpowie przed sądem 21-letni mężczyzna, natomiast 23-letnia kobieta usłyszała zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających. Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej przeprowadzonej przez jaworskich policjantów.
W grudniową noc funkcjonariusze jaworskiej komendy zauważyli na ulicach miasta samochód, którym poruszała się para młodych ludzi. Widok radiowozu zdenerwował kobietę siedzącą za kierownicą Opla. Widząc nienaturalne zachowanie kierującej mundurowi podjęli kontrolę drogową, podczas której szybko ustalili, jaki był tego powód. Przeprowadzone badanie wskazało, że 23-letnia mieszkanka powiatu jaworskiego jest pod wpływem środków odurzających. Natomiast 21-letni pasażer posiada przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Zabezpieczone narkotyki to ponad 40 porcji handlowych.
Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Przypomnijmy, że za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast posiadanie środków odurzających wiąże się z karą ograniczenia wolności do lat 3.
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię