Mikołajkowa wycieczka

0
424

Uczniowie klasy 6 ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaworze na swoją “wycieczkę mikołajkową” wybrali Wałbrzych. Wraz z zaproszonymi uczniami z klasy 7, wychowawczynią oraz p. Dorotą Iganatiuk, pojechaliśmy 10 grudnia do parku nauki i techniki Explora Park.
W parku nauki było wiele ciekawych urządzeń, gier i zabaw do przetestowania. Mogliśmy uruchomić swoją wyobraźnię i pobawić się różnymi klockami. Było tam wiele zagadek i zadań do rozwiązania. Wysłuchaliśmy również wykładu matematycznego pt. “Fraktale”. Słowo było nam dotąd nie znane, a okazało się, że fraktale występują w naszym otoczeniu. Przykładem fraktala jest zwykły kalafior, czy paprotka.
Po zdobyciu nowej wiedzy matematyczno – przyrodniczej udaliśmy się na lekcję wychowania fizycznego. Na to wszyscy najbardziej czekaliśmy. Ta najciekawsza dla nas lekcja odbyła się w parku trampolin jump planet. Po obowiązkowej rozgrzewce mogliśmy wspólnie, pod okiem instruktora, poszaleć na trampolinach. Wycieczka była bardzo udana. Pozostały miłe wspomnienia i oczekiwania na kolejną wycieczkę.
Aneta Lelas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię