Mamy mistrza fryzjerstwa z Jawora

0
5299

Podczas 19. edycji Festiwalu fryzjerskiego Hair Fair w Katowicach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City. W kategorii TOP CITY WEDDING 2019, czyli fryzura kreatywna ślubna, wśród 21. uczestników z Polski i świata wystartował jaworzanin – fryzjer Daniel Rzepa.
Przygotowanie włosów, makijażu, sukienki oraz całej otoczki w wyglądzie modelki było w zadaniu startującego w konkursie. Daniel sam wykonał sukienkę ślubną oraz zadbał o dekorację ślubną dla modelki, którą była Patrycja Dobrydnio. Aleksandra Rzepa oraz Patrycja Miazga zadbały o makijaż, który również został doceniony przez jury festiwalu.
Zawodnik miał 40 min na uczesanie, zaś jury oceniało całokształt modelki. Na 120 pkt. do zdobycia reprezentant Jawora zdobył maksymalna ilość i tym samym został MISTRZEM POLSKI. Ekipa z Jawora nie kryje wielkiej radości. To ogromne docenienie ze strony magazynów fryzjerskich i modowych.

– To dla nas, a dla mnie w szczególności, wielki sukces oraz docenienie mojej pracy i pasji. Do końca nie wierzyłem w to, co mówi spiker ogłaszając zwycięzcę. Miło mi było, gdy uczestnicy całego festiwalu gratulowali mi efektu pracy. Powiem, że bardzo się przygotowaliśmy do tego konkursu, były szkolenia, treningi, prace nad makijażem, nad sukienką ślubną oraz praca, by przygotować odpowiednio włosy do uczesania. Jestem wdzięczny Jury za docenienie tego. A w Jury zasiadły znane w tej branży postacie, m.in.  prezydent federacji damskiej w Polsce J. Zaręba-Walczura, prezydent światowego fryzjerstwa damskiego z Włoch Antonio Billancio oraz fryzjerzy polskiej federacji CMC. Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie całej ekipie, która pojechała ze mną i mi pomogła w sukcesie. Jestem szczęśliwy, że reprezentując Jawor oraz powiat zostałem MISTRZEM POLSKI w fryzjerstwie damskim. Teraz krótki odpoczynek i przygotowywania do mistrzostw świata w 2020 r. – skomentował Mistrz Daniel Rzepa.