Czołowe zderzenie w Kaczorowie [FOTO]

2
1518

Pięć osób poszkodowanych w wyniku wypadku drogowego na DK3 w Kaczorowie. Czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. Od południa do godz. 15 ruch na trasie do Jeleniej Góry był całkowicie zablokowany.

Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. Kierująca fordem kobieta zbyt gwałtownie zmieniła pas ruchu, pojazd zarzuciło i uderzyła bokiem w prawidłowo jadące z naprzeciwka mitsubishi. Poszkodowanych zostało pięć osób. Najpoważniej ucierpiała kierująca mitsubishi. Kobietę z otwartym złamaniem przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Jeleniej Górze. Pozostałym poszkodowanym pomocy medycznej udzielono na miejscu. Strażacy z Jawora, Jeleniej Góry i okolicznych OSP zabezpieczyli pojazdy i miejsce kolizji oraz przygotowali lądowisko dla LPR. Policja wyznaczyła objazdy do Jeleniej Góry przez Wojcieszów i Kamienną Górę. Po analizie zdarzenia za spowodowanie takiego zagrożenia w ruchu funkcjonariusze zdecydowali na miejscu odebrać kierującej fordem sprawczyni uprawnienia do kierowania pojazdami.

2 KOMENTARZE

  1. Z całym szacunkiem dla służb po KPP. Przykre, że zapomina się o tak istotnej, naszej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy Zespołów Ratownictwa Medycznego. W/g dziennikarzy pomocy udzielają karetki i same wożą pacjentów do szpitala.

  2. Ile jeszcze będzie zdarzeń? Czekamy na śmiertelny lub kilka? Co tydzień coś się! Przejść się na drugą stronę ulicy się nie da a włączenie do ruchu na jeleniogórskiej to gra na mocne nerwy.
    Przekraczanie prędkości to tu już norma. Patrole za krótko tu pilnują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię