Zderzenie na Kuzienniczej [FOTO]

1
1460

Tam, gdzie już dawno miało być rondo kolejne groźne zderzenie. Na skrzyżowaniu Kuzienniczej z ul. Słowackiego doszło w południe do groźnego wypadku. Są poszkodowani.

– To było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu – ustalili funkcjonariusze. Kierująca oplem starsza kobieta chciała włączyć się do Kuzienniczej jadąc od ul. Poniatowskiego. Duży ruch, sporo pojazdów, chwila nieuwagi i doszło do zderzenia. W oplu podróżowała trójka dzieci i to oni odnieśli najpoważniejszych obrażeń. W aucie były foteliki, jednak nie wiemy czy dzieci w chwili zdarzenia były właściwie zabezpieczone. Poobijane i z guzami trafiły do legnickiego szpitala. Podobnie prawidłowo jadący właściciel seata. Przez kilkadziesiąt minut w tym miejscu były utrudnienia w ruchu. W akcji uczestniczyły jednostki JRG PSP Jawor, policja i dwie karetki. Sprawczyni wykroczenia i poszkodowany z seata byli trzeźwi.

1 KOMENTARZ

  1. No widzę że opis zdarzenia bardzo rzetelny. Może najpierw trzeba sprawdzić fakty a później je opisywać a nie artykuł opisywać na podstawie przypuszczenia lub plotek. Starsza kobieta prowadziła? Zastanów się redaktorku co za bzdury piszesz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię