Pływacy z medalami

0
1898

W Zgorzelcu odbyły się zawody pływackie pod nazwą “Liga Pływacka 2019 O uśmiech dziecka”. W pierwszej edycji ligi wzięło udział 22 zawodników Uczniowskiego Klubu Pływackiego “Na Fali”. Poziom zawodów był wysoki, a mimo to pływacy z Jawora przywieźli z zawodów siedem medali.
Miejsca na podium na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęli: drugie miejsce – Aleksandra Mikołajczak, pierwsze miejsce – Alan Wojtowicz, trzecie miejsce – Oliwer Różyczka; na dystansie 100 m stylem dowolnym: trzecie miejsce – Jakub Kodlew. W stylu grzbietowym miejsca na podium zajęli: drugie miejsce – Aleksandra Mikołajczak; pierwsze miejsce – Alan Wojtowicz, trzecie miejsce – Jakub Kodlew. Pechowe, czwarte miejsce zajęli: Emilia Pokora, Dominika Puk, Remigiusz Pokora.
W pierwszej szóstce znaleźli się zawodnicy: Marcel Piątek, Mateusz Mertins, Gabriela Gromnickaite, Joanna Szydłak, Natalia Wiśniewska, Franciszek Horbacz.
Gratulujemy również pozostałym zawodnikom, którzy wypływali swoje życiówki. Pracujemy dalej i życzymy dalszych sukcesów.