Siatkarskie rozgrywki [FOTO]

0
2304

W Szkole Podstawowej w Męcince odbyły się Gminne rozgrywki w piłce siatkowej klas IV – trójek dziewcząt i chłopców oraz klas V – trójek dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Piotrowic i Szkoły Podstawowej z Męcinki.
W kategorii dwójek dziewcząt: I miejsce zdobyła SP w Męcinka – drużyna w składzie: Łucja Dubik, Łucja Fitrzyk, Weronika Gaweł, Maja Zalewska, Oliwia Szalińska; II miejsce SP Piotrowice. W kategorii dwójek chłopców: I miejsce SP Piotrowice; II miejsce SP Męcinka.
W kategorii trójek dziewcząt: I miejsce SP Męcinka – drużyna w składzie: Milena Wnuk, Julita Szlęk, Jesika Mikołajewska, Emilka Narejko, Julia Kret, Eliza Dubik, Wiktoria Poręba, Antonina Jarecka, Milena Cholewińska, Karolina Pawlaczek; II miejsce SP Piotrowice.
W kategorii chłopców: I miejsce SP Męcinka – drużyna w składzie: Michał Leśniewski, Igor Jurkowski, Mateusz Miglus, Marcel Piątek, Krzysztof Rzepa, Oskar Wiraszka, Alan Radek, Szymon Siemborski, Bartek Kuliś.
Opiekunami zespołów byli nauczyciele wychowania fizycznego. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca, będą reprezentować gminę w rozgrywkach powiatowych. Życzymy dalszych sukcesów młodym siatkarzom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię