Kolejni sołtysi wybrani

0
1408

W Mierczycach odbyły się wybory sołtysa i rady sołeckiej kadencji 2019-2024. Sołtysem wsi został Roman Kraska. W skład Rady Sołeckiej weszli: Joanna Kurpisz, Małgorzata Cebula, Dawid Mazur, Michał Herbut i Stefan Wyszowski.
Kolejne zebranie wiejskie na terenie gminy Wądroże Wielkie odbyło się 18 lutego w Kosiskach. Sołtysem została Monika Ciąpała, natomiast w Radzie Sołeckiej znaleźli się: Justyna Bandyk, Joanna Ciąpała, Robert Fudali, Dawid Ciąpała i Paweł Brzezicki.
Wybory sołtysa i rady sołeckiej w Pawłowicach Wielkich odbyły się19 lutego. Sołtysem wsi wybrano Magdalenę Stachurską. Do Rady Sołeckiej weszli: Aneta Mostowa, Barbara Łopacińska, Jadwiga Borek i Janina Walczak.
W Rąbienicach sołtysa i radę sołecką wybierano 20 lutego. Sołtysem została Walentyna Pasternak. W Radzie Sołeckiej znaleźli się: Anna Garbera, Magdalena Osoba, Celina Krupska, Ewelina Pieczarka i Krzysztof Pieczarka.
21 lutego wybory sołtysa i rady sołeckiej przeprowadzono w miejscowości Skała. Sołtysem został Marek Radomski, a do Rady Sołeckiej weszli: Agnieszka Maj, Wiesława Baniewska, Anna Róg, Marta Radomska i Marek Stanek.
W Sobolewie sołtysa i radę sołecką wybierano 22 lutego. Sołtysem została Katarzyna Kowalewska. W skład Rady Sołeckiej weszli: Beata Kuszaj, Beata Dobrzycka, Roman Wyszowski, Adam Kowalewski i Jerzy Krzysztofik.
Małgorzata Lipińska
Gł. Spec. ds. oświaty, kultury i sportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię