Bal w pałacu

0
2365

Sołtys, Rada Sołecka Grobli i ks. proboszcz Marek Kruk zorganizowali 12 stycznia 3. Charytatywny Bal Karnawałowy na rzecz Funduszu Remontowego zabytkowego kościoła z XIV w. pw. św. Anny w Grobli.Zabawa odbyła się w pałacowej sali balowej, dopisali goście, którzy świetnie bawili się od godz. 18 do godziny 5 rano, przy muzyce zespołu Mastar z Sichowa. O smaczne jadło i przygotowanie logistyczne imprezy zadbali pp. Warsińscy – właściciele pałacu, którym należą się szczególne słowa podziękowania. To oni byli pomysłodawcami zorganizowania pierwszej, drugiej i obecnej edycji tego przedsięwzięcia.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom balu za ich obecność i okazane serce. Nowej Gazecie Jaworskiej za objęcie balu patronatem medialnym, pp. Grygiel, p. M. Mucha, p. R. Pawlikowskiemu z Jawora, KGW z Pogwizdowa, pp. Zubrzyckim, pp. Chwast i pp. Zaręba z Sokolej, pp. Sołtysik ze Strzegomia, oraz p. J. Kędzierskiemu, pp. Kolanek, pp. Baran, p. K Woźniak i Amandzie Słowik z Kwietnik.
Dziękujemy bardzo mieszkańcom Grobli, którzy pomogli w organizacji balu, upiekli pyszne domowe ciasta i przekazali przedmioty na licytację.
Odjeżdżający balowicze zapewniali, że zabawa była doskonała i deklarowali swoje uczestnictwo w kolejnym balu, który odbędzie się za rok.