Spotkanie opłatkowe w Kosiskach

0
1123

Już tradycją stało się, że w styczniowe, niedzielne popołudnie w świetlicy wiejskiej w Kosiskach odbywa się spotkanie opłatkowe, organizowane dla mieszkańców parafii Kosiska oraz zaproszonych gości. Tak też było i w tym roku.
Jak zawsze swoją obecnością imprezę zaszczyciła wójt Elżbieta Jedlecka, a także dyrektor Szkoły Podstawowej w Wądrożu Wielkim Zofia Pyż, dyrektor Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim Mariusz Stępniak oraz radni i sołtysi z gminy Wądroże Wielkie.
Tak, jak co roku, spotkanie rozpoczął proboszcz parafii Kosiska, ksiądz Krzysztof Zambroń, który przywitał wszystkich zebranych i przedstawił istotę tego spotkania.
W części artystycznej zaprezentowały się dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy śpiewali kolędy i pastorałki bożonarodzeniowe. Występ ten miał charakter słowno-muzyczny.
Na zakończenie, wójt pogratulowała „artystom” tak wspaniałego występu i życzyła wszystkim przybyłym na spotkanie wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a na koniec – w dowód wdzięczności za coroczne zaangażowanie się w przygotowanie spotkania – wręczyła kosze upominkowe organizatorom oraz słodycze dla dzieci występujących na scenie.
Agnieszka Sałaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię