Zdecydowane zwycięstwo Spartakusa

0
1319

Z Nowym Rokiem JKS Spartakus idzie za ciosem. Dolnośląska Liga Kadetów już w finałach, a w nich jaworscy siatkarze radzą sobie doskonale. W dzisiejszym spotkaniu gładko pokonali kolegów z Wałbrzycha 3:0.

Dwa pierwsze sety należały do gospodarzy. Skuteczne zagrywki, mało błędów i przeciwnik pozwalał na bezpieczne odskoczenie punktami. W trzecim secie sytuacja się odwróciła. Po przebudzeniu Chełmca Wałbrzych goście prowadzili pięcioma punktami 19:14! Wtedy do akcji wkroczyła… Marta Czyczerska. Pani trener coś poszeptała naszym zawodnikom, zmrużyła brwi i zmobilizowała jaworzan do walki. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Spartakus odrobił straty i doprowadził do stanu 24:24. Kolejne dwa punkty przesądziły o zwycięstwie. W środę Spartakus zmierzy się z Gwardią (mecz na wyjeździe), a w kolejną sobotę z zespołem Cuprum Lubin (sala sportowa SP nr 5). Gratulujemy i zapraszamy do dopingowania. Emocje gwarantowane.