Zatrzymany za posiadanie marihuany

1
2143

Policjanci z Bolkowa zatrzymali mężczyznę, który ukrywał w miejscu swojego zamieszkania marihuanę, z której można było uzyskać 115 porcji handlowych. Teraz stanie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bolkowie uzyskali informację o mężczyźnie, który może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Bolkowa, który ukrywał w szafie 23 gramy suszu roślinnego koloru zielonego. Przeprowadzone badanie wskazało, że jest to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie 115 porcji handlowych.
Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy 37-latek nie zajmował się ich dystrybucją. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś

1 KOMENTARZ

  1. Tepaki.. zostawcie malolatow w spokoju (…) czym dla was jest przestepstwo ? Jak naj… ojciec napier… rodzine w wigilie czy gdy malolat sobie pali ziolo nie krzywdzac nikogo, lub jego starszy kolega dostarcza te roslinke potrzebujacym ? Zjebusy ogarnijcie sie w koncu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię