Nowy funkcjonariusz w jaworskiej policji

0
1998

Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. 15 listopada br. słowa roty ślubowania wypowiedziało 17 policjantów i 2 policjantki. Uroczysta ceremonia odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Od początku roku szeregi dolnośląskiej policji zasiliło już 206 funkcjonariuszy.
Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych garnizonu dolnośląskiego. Tym razem do grona jaworskich mundurowych trafi post. Maciej Rozmus. Życzymy mu wielu sukcesów w służbie.
I Ty możesz zostać policjantem. Służbę w tej formacji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię