Śpiewają, bo to kochają [FOTO]

0
3312

14 października w ECMEN odbył się IV Przegląd Piosenki Popularnej i Chodnikowej. Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich osób, którym w duszy gra muzyka i chcą zaprezentować publiczności swój talent wokalny.
W tegorocznej edycji wzięli udział: Kamil Jachimiuk, Michał Czesak “MICHI”, Formacja Cristal Key, Grzegorz Proga, Janusz Czerwik, Agata Soroka, Katarzyna Uziałko, Jacek Mieleń, duet Iwona i Maciek Pawlinow, Wojciech Nolbrzak, Zespół Outsider, Karolina Rydzewska oraz zespół Mastar. Jury przyznało pierwsze miejsce dla Grzegorza Proga, II zdobyła Karolina Rydzewska, III – Duet Iwona i Maciej Pawlinow, nagroda burmistrza trafiła do zespołu MASTAR z Sichowa, a nagroda publiczności do Katarzyny Uziałko. W czasie wydarzenia zbierano środki na rzecz podopiecznych jaworskiego Stowarzyszenia “Damy Radę”.
– Cieszę się, że mogłem objąć patronatem Burmistrza Jawora tak wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta. Serdecznie gratuluję organizatorom Przeglądu oraz wszystkim wykonawcom odwagi, niesamowitej energii i miłości do śpiewania – podkreśla burmistrz Emilian Bera.
– Dziękujemy wszystkim wykonawcom za udział, publiczności za przybycie i zabawę wraz z nami. Podziękowania kierujemy do jury – Małgorzaty Świderskiej, Iwony Torończak-Kaczor, Daniela Rzepy, prowadzącego Tomka Kościów i dla Piotra akustyka. Dziękujemy również Zespołowi D4 za wspaniały występ charytatywny. Kwota zebrana podczas przeglądu to 2.040.62 zł – powiedziała prezes stowarzyszenia Alina Nolbrzak.