Udane zawody biegaczy

0
1346

22 kwietnia br. zawodnicy Klubu Biegacza TKKF Jaworzanie wzięli udział 27. Memoriale Ulicznym im. Michała Fludra we Wleniu na dystansie 10 km. Atestowana trasa była dodatkową motywacją, aby sprawdzić swoją formę przed kolejnymi startami.
Po raz kolejny doskonałe przygotowanie potwierdził nie mający sobie równych Andrzej Rydz, który w kategorii wiekowej 50 – 59 lat zajął pierwsze miejsce. Ponadto wśród rekordowo wysokiej frekwencji – 170 biegaczy – udało mu się przekroczyć linię mety na ósmej pozycji w kategorii open. Łukasz Fuławka zajął trzynastą pozycję w kategorii generalnej, a trzecią w kategorii wiekowej 30 – 39 lat. Natomiast Ryszard Folc ukończył bieg na 35. miejscu w kategorii generalnej oraz drugim miejscu w kategorii 60 – 69 lat.
Cieszy fakt, iż wszyscy jaworzanie tego dnia stanęli na podium w biegu o prawie trzydziestoletniej tradycji w urokliwym i pięknym Wleniu.
(Luk)
Na zdjęciu: Andrzej Rydz na pierwszym miejscu w kategorii wiekowej mężczyzn 50 – 59 lat