Wielki powrót do przeszłości – Taneczne Dirty Dancing w Lubinie

0
2544

Z okazji przypadającej w tym roku 30 rocznicy premiery kultowego filmu „Dirty Dancing”, firma Sollus Entertainment przygotowała nie lada gratkę. Wielkie muzyczno – taneczne przedstawienie, podczas którego zostaną przypomniane sceny z filmu.

Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego, który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia. Będzie można usłyszeć wszystkie utwory z  filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach w wykonaniu zespołu doskonałych muzyków. Na scenie wystąpi 30 tancerzy ze studia Art of Move. Dirty Dancing Music & Dance Show to wspaniałe widowisko dla prawdziwych fanów filmu, ale także entuzjastów muzyki na żywo i tańca. Zapewniamy prawdziwą ucztę kulturalną!

Wystąpią:

Dirty Band w składzie :

Karolina Kończal – vocal
Jacek Ciepliński – vocal
Jacek Kotlarski – vocal
Krzysztof Lityński – trąbka
Maciej Kociński – saksofon
Maciej Kołodziejski – puzon
Michał Pietrzak – gitara
Michał Kwapisz – gitara basowa
Marcin Górny – instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek – instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal – perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)

Choreografia: Marta Marcysiak / Michał Mroczkowski
Kierownik Muzyczny: Piotr Kończal
Reżyseria: Jacek Lisewski

Data: 2017-12-16
Miejsce: Hala RCS w Lubinie
Godzina: 18:00
Bilety: https://tixer.pl/tribute-to-dirty-dancing-music-dance-show-12-lubin-2017-12-16-1800,525,10600.html

Organizatorem wydarzenia jest Sollus Entertainment – producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki.  Wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. 

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowe, podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy występ. Pierwsza osoba, która dodzwoni się do naszej redakcji na numer 603-122-338 w dniu 14.11.2017 o godzinie 12:00 stanie się szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów.