Dworzec przestanie straszyć (WIDEO)

1
2600

Na takie informacje czekaliśmy od kilkunastu lat. Koniec obietnic remontu jaworskiego dworca kolejowego. Przyszedł czas na działanie. Inwestycja będzie kosztowała ponad 15 mln zł! Jest już inwestor, są pieniądze i właśnie została podpisana umowa.

Dobre wieści dla Jaworzan i podróżnych to efekt dobrej współpracy miasta ze spółką PKP. Budynek nie tylko przestanie straszyć, ale powstaną też nowe połączenia dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

 

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, oby jak najszybciej i solidnie był wykonany remont. Podobno koleje dolnośląskie mają mieć za kilka miesiecy 11 nowych składów. Licze na nowe połączenia, najbardziej chyba bezpośredio do wrocławia, przykłaowo legnica/jawor/jaworzyna/wrocław główny, wydaje mi się że ten kierunek jest pożądany przez wiele osób, ponieważ przesiadki w legnicy i jaworzynie są słabe. Przydałby się pożądny pełny monitoring na dworcu i przyległej ulicy dla bezpieczeństwa osób i mienia w okolicy, oraz parking(wyznaczone miejsca parkingowe) dla osób chcacych kożystać z kolei, może równierz płatna bezpieczna przechowalnia rowerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię