Święto modeli już za nami [WIDEO & FOTO]

0
2244

Dwa tygodnie trwało międzynarodowe święto modeli na Jaworniku. Zakończyły się Mistrzostwa Świata Modeli Pływających klasy FSR-VHO. Ceremonia dekoracji zawodników i podsumowanie zawodów odbyły się w niedzielne popołudnia na jaworskim Rynku. Często grany był hymn Rosji, Chin, Ukrainy, ale słyszeliśmy też Mazurka Dąbrowskiego.
– Gratuluję wszystkim nagrodzonym i dziękuję za wszystkie sportowe emocje, które dostarczyliście nam podczas mistrzostw – zwrócił się do zawodników burmistrz Emilian Bera. Prezydent organizacji NAVIGA, Dieter Matysik pozytywnie wypowiadał się o gospodarzach i organizatorach. – To piękne miasto, pogoda była jak na zamówienie, a Jawornik to doskonałe miejsce dla uprawiania tego sportu – podsumował zawody Dieter Matysik, sędzia główny mistrzostw.
Słowa podziękowania i uznania za pracę popłynęły też pod adresem Mieczysława Kruczkiewicza z Ligi Obrony Kraju, Wiesława Szymczyka – przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego i Roberta Matkowskiego – Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaworze za zorganizowanie zawodów. Uroczystość uświetnił występ jaworskiej grupy wokalnej Euforia.
Ceremonia była transmitowana na FB przez TeleJawor – link TUTAJ