Jaworzanie powiedzą swoje “NIE” (?)

1
3669

PiS uchwalił kontrowersyjną ustawę o Sądzie Najwyższym. Protesty odbywają się nie tylko przed Sejmem. W akcję włączają się kolejne miasta i miasteczka. Nieoficjalnie wiemy, że Jaworzanie planują spotkać się na placu przy ul. Klasztornej o godz. 20.

W Sejmie przegłosowano dzisiaj ustawę o Sądzie Najwyższym. Przed gmachem parlamentu licznie zebrali się demonstrujący, którzy sprzeciwiają się planowanym zmianom proponowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Od poniedziałku pod jaworskim Sądem paliły się symboliczne znicze. Nieoficjalnie wiemy, że Jaworzanie również chcą powiedzieć “dość” i dołączyć do ogólnopolskiego protestu. Na ulicach i w internecie “szepcze się” i nieformalnej akcji demonstracyjnej przy ul. Klasztornej o godz. 20. Będziemy śledzić ewentualny rozwój wydarzeń. Zapraszamy też do relacji na kanałach TeleJawor (FB, YT).

1 KOMENTARZ

  1. Brawo PiS.
    Sady to ostatnia ostoja postkomunizmu w Polsce i to sie musi zmienic tak samo jak Jaworskie nazwy ulic komunistycznuch zbrodniarzy Berlinga i Rapackiego. Jaworzanie nie moga trwac w tym POrabanym swiatku ukladow sadowo mofijnych.
    Brawo PiS!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię