Wór medali dla AEP VORENUS

0
4491

Końcem października w Gliwicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Low Kick WFMC zorganizowane przez klub Rywal Gliwice. Były to pierwsze tego typu zawody w Polsce, zorganizowane przez prężnie rozwijającą się federację WFMC, znaną świecie i w Europie. W rywalizacji udział wzięła znaczna liczba klubów z Polski, takich jak: AEP VORENUS Jawor, Armia Polkowice, Kick Fighter Zgorzelec, MT Żary, Żagań, Świętoszów, Rywal Gliwice, CSW Wojcieszów, Shidokan Jelenia Góra i wiele innych, również z Czech oraz Ukrainy.
Nasi zawodnicy spisali się fenomenalnie, wkraczając do strefy medalowej. Na każdy medal trzeba było ciężko zapracować, gdyż walki toczyły się również o medale brązowe, co było miłym zaskoczeniem. Najbardziej obsadzone wagowo były kategorie do 71 oraz do 86 kg. Jaworski klub reprezentowało 9 zawodników, a oto wyniku naszych wojowników:
* Brązowe medale: Mateusz Dereweńko, Krzysztof Jutkiewicz, Oskar Rybczyński, Michał Hunik;
* Srebrne medale: Oliwia Szymczyk (13 lat), Grzegorz Szczepaniak, Adam Radomski, Kacper Woźniakiewicz;
* Złoty medal: Patryk Dychtanowski.
Gratulacje dla medalistów, a już teraz zapraszamy 19 listopada br. do Polkowic na 4. Zawodową Galę Sportów walki ENERGETYKA BOXING NIGHT, na której zawalczy zawodnik JKS AEP VORENUS Grzegorz Lenart. Podziękowania należą się firmie AEP za pomoc w wyjazdach naszego klubu, a także C-Borg Food.
GZ