Jaworska w pełnym kolorze!

1
2952

Do sklepów na teranie Jawora trafia już najnowsze wydanie Nowej Gazety Jaworskiej. W Wasze ręce oddajemy gazetę, która po raz pierwszy w swojej 27-letniej historii wydrukowana została w pełnym kolorze.

To jedna ze zmian wprowadzanych przez nowego wydawcę tytułu. – Szanuję zdanie Czytelników i stąd ta zmiana – mówi Piotr Krażewski, redaktor naczelny Nowej Gazety Jaworskiej. – Mimo tego, że gazeta jest już w pełnym kolorze, nie zmieni się jej cena. Równocześnie dziękuję wszystkim, którzy od czerwca, dołączyli do grona stałych Czytelników Nowej Gazety Jaworskiej. Obserwujemy to w ilości nowych prenumerat, jak i rosnącej sprzedaży tygodnika, który w każdym wydaniu ma dodatkowo gazetę telewizyjną dla 21 stacji TV.
W nowym numerze sporo miejsca poświęcamy pamięci Tych, którzy odeszli, ale zostali w naszych sercach. Obchodzony wczoraj dzień Wszystkich Świętych opatrzyliśmy fotorelacją z Mszy i Cmentarza Komunalnego, a także historycznymi informacjami o cmentarzach Jawora. Nie brakuje bieżących informacji dotyczących Jawora, Bolkowa, Dobromierza, Paszowic, Męcinki, Udanina czy Wądroża Wielkiego.

W Mierczycach w mijającym tygodniu odbyła się szczególna uroczystość – setne urodziny obchodziła Janina Kaczyńska, która najserdeczniejsze życzenia otrzymała od premier Beaty Szydło i wójt Elżbiety Jedleckiej. Piszemy również o strażakach z Roztoki, którzy świętują 70-lecie działalności, a także o policjantach związkowcach, którzy podsumowali cztery lata działalności i podziękowali tym, którzy ich wspierają. Dodajmy, że słowa uznania trafiły m.in. do jaworzanki, a obecnie minister Elżbiety Witek.
W numerze znalazło się sporo informacji związanych z pracami poszczególnych samorządów. Są relacje z sesji rad w Jaworze, Paszowicach i Wądrożu Wielkim. Nieco więcej miejsca poświęcamy interpelacjom radnych z Jawora. W Udaninie za sprawą plebiscytu wiadomo już, którzy radni są najlepiej oceniani przez mieszkańców.
Tradycyjnie w Nowej Gazecie Jaworskiej sporo jest porad. Dotyczą zdrowego odżywiania, czy ciekawego przepisu kulinarnego przysłanego przez Czytelnika NGJ. W obecnym numerze jedną z nagród konkursowych jest wiklinowy kosz, pełen różnego rodzaju markowych makaronów, który trafi do Alicji Molińskiej z Jawora.
– Zachęcam do systematycznej lektury Nowej Gazety Jaworskiej – dodaje naczelny „Jaworskiej”. – W żadnej innej gazecie ukazującej się w powiecie jaworskim nie znajdziecie takiej ilości lokalnych informacji jak w Nowej Gazecie Jaworskiej.

Miłej lektury, w pełnym kolorze, w każdą środę!

1 KOMENTARZ

  1. Już myślałem, że nigdy nie wpadniecie na ten pomysł. Czytam Jaworską od wielu lat. Ta zmiana z kolorem dobrze wygląda.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.