Jaworzanie bawili na Festynie

0
1465

Tłumy jaworzan i gości w słoneczne, niedzielne popołudnie bawiło się wspólnie na Rodzinnym Festynie Parafialnym. Festyn odbył się na osiedlu Przyrzecze przy kościele św. Faustyny. Dla rodzin organizatorzy przygotowali wiele atrakcji więc „dla każdego było coś miłego”.

Zawodnicy Victorii Jawor zaprezentowali wspaniały pokaz skoczności na trampolinie. W akcji zobaczyliśmy psa policyjnego. Dzieci z przedszkola ukazały publiczności swój talent wokalny i taneczny. Dla łasuchów była możliwość wylosowania pączków „z guzikami” i uczestniczenia w loterii w której do wygrania był m.in. kursu prawa jazdy, kosiarki i inne cenne nagrody. Widzowie włączyli się do wspólnego śpiewania pieśni religijnych, których repertuar przygotował ks. Grzegorz Pawlak. Mieszkańcy którzy chcieli spalić trochę kalorii, po zjedzonych na Festynie kiełbaskach, mogli potańczyć Zumbę.

O godz. 20:00 rozpoczęła się loteria w której do wygrania było ponad 500 cennych fantów tj. pralki czy laptopy. Zebrane podczas loterii środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci z Jawora na letnie kolonie.

Festyn zakończył się wspólna zabawa przy muzyce Wędrownych Gitar – jedynego w Polsce zespołu, która popularyzuje utwory oraz brzmienie dawnego składu zespołu „Czerwone Gitary”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię