Poszukiwania zakończyli w kościele

0
1341

Policjanci odnaleźli zaginioną 88 letnią kobietę. Była zamknięta w …kościele.

Zgłoszenie o zaginięciu policjanci otrzymali wczoraj w nocy. Interweniował zaniepokojony nieobecnością żony mąż. Funkcjonariusze odnaleźli kobietę w ciągu godziny od zgłoszenia. Nie spodziewali się, że może być zamknięta w kościele.
Dyżurny jaworskiej policji zgłoszenie o zaginięciu kobiety otrzymał przed godziną 23. – Zaniepokojony mąż poinformował, że od kilku godzin jego żona nie wróciła do domu i nie wie, co się z nią dzieje – informuje podkom. Kordian Mazuryk, oficer prasowy jaworskiej policji.
Po tym zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania na ulicach miasta oraz w miejscach, gdzie kobieta mogłaby się znajdować. Po niespełna godzinie zakończyły się sukcesem. Kobieta była w zamknięta kościele. Okazało się, że starsza pani po wieczornej mszy zasnęła w kościelnej ławie. Nikt nie zauważył, że została w świątyni. Kiedy się obudziła, nie mogła wydostać się z zamkniętego już kościoła. Dopiero przyjazd policjantów wybawił ją z opresji. 88-letniej kobiecie nic się nie stało. Była zmęczona i przestraszona całą sytuacją. Policjanci zawieźli ją do domu do czekającego na małżonkę męża.

fot. KPP Jawor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię