Water Jam Jawornik

0
1724

W dniach 15-16 sierpnia w Jaworze odbędzie się kolejna, V już edycja Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych Water Jam Jawornik.

Start imprezy o godz. 10. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Jawornik. Mile widziany są wszyscy wielbiciele wodnego szaleństwa.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Wodnych Farwater, przy wsparciu: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Gminy Jawora, Dolnośląskiego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego oraz PatentyMotorowodne.pl.

Na uczestników imprezy czeka szereg atrakcji, m.in. jazda na nartach wodnych, wakeboardzie oraz kilkuosobowej platformie.

Poprzednie edycje Water Jam okazały się dużym sukcesem, o czym świadczy coraz większa frekwencja nie tylko jaworzan ale również mieszkańców z całego regionu. Tak jak w latach poprzednich wszystkie atrakcje będą darmowe!
UWAGA KONKURS! Organizatorzy imprezy już dziś zapraszają wszystkich do odwiedzania strony “Water Jam Jawornik 5” na profilu Facebook (https://www.facebook.com/events/1633006500249978/ ) i udziału konkursie. Do wygrania są atrakcyjne Water Jam’owe gadżety.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię