Koniec remontów już niebawem

5
3060

Jest światełko w tunelu jeśli chodzi o zakończenie remontu ulic Limanowskiego, Dąbrowskiego i Placu Wolności. Drogowcy biorą się za malowanie nawierzchni a to znak, że koniec objazdów  już blisko.

Od kilku tygodni na wymienionych ulicach trwają intensywne prace wykończeniowe. Po chodnikach można już się poruszać, ale trzeba uważać. Mimo zakazów wielu kierowców już przemyka się nową nawierzchnią Limanowskiego i slalomem między pracownikami skracają sobie drogę do wylotu na Paszowice. Na Placu Wolności drogowcy przystępują do malowania oznakowania poziomego. Jeżdżących “na pamięć” informujemy o planowanej zmianie organizacji ruchu w tym miejscu. Z pozoru będzie to rondo, ale na zasadach skrzyżowania. Np na ul. Pierwszego Maja będzie obowiązywał nakaz skrętu w prawo. Kierowcy, którzy będą chcieli dostać się do Rynku przez ulicę Grunwaldzką najpierw będą musieli zrobić kółko jak na rondzie. Tyle podsłuchaliśmy u wykonawców, a jak będzie ruch wyglądał w rzeczywistości przekonamy się niebawem.

5 KOMENTARZE

  1. Ej FaktyJawor, źle podsłuchaliście: z 1go Maja będzie normalny lewoskręt, polecam publicznie dostępna dokumentacje przetargu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię