Przygotowania pełną parą! (INFO)

2
1102

Scena już przygotowana, bryczka zrobiła rundę próbną, zapasowy agregat do prądu gotowy! Przygotowania do Święta Chleba i Piernika idą sprawnie i zgodnie z planem. Przypominamy o objazdach i dodatkowych parkingach podczas wydarzenia.

W związku z zamknięciem centrum miasta Jawora dla ruchu kołowego na okres Święta Chleba i Piernika 25 – 27 sierpnia 2017 r., a także remontem drogi krajowej nr 3 prosimy przyjezdnych gości  o pozostawianie samochodów na wyznaczonych dodatkowych parkingach które będą oznakowane. Dla przyjezdnych od strony Złotoryi – wyznaczono parking na boisku szkoły podstawowej nr 1 przy ul. Limanowskiego.

Od strony Legnicy ul. Słowackiego – wyznaczono parking na rogu ul. kard. Stefana Wyszyńskiego (dawna Rapackiego naprzeciw dawnego POM-u) oraz 1- Maja, a także przy ul. Poniatowskiego na boisku Gimnazjum nr 2 oraz przy ul. Dąbrowskiego – targowisko;

Od strony Strzegomia – wyznaczono parking przy ul. Piastowskiej (dawny Inprodus)  oraz parking przy ul. Piłsudskiego za budynkiem sali gimnastycznej. Dla zaproszonych gości wyznaczono parking przy ul. Kościuszki 8 –  boisko I  Liceum Ogólnokształcącego oraz przy ul. Klasztornej naprzeciw Muzeum. Również mieszkańców naszego miasta   prosimy o ograniczenie w miarę możliwości z korzystania z komunikacji samochodowej i przybycie do Rynku  pieszo. Za powyższe utrudnienia organizatorzy serdecznie przepraszają.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię