Jubileuszowa spartakiada abstynentów [FOTO]

0
542

Już po raz dziesiąty jaworski Klub Abstynenta AZYL zorganizował Spartakiadę Rodzin Abstynenckich. Przybyli na nią nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale też wielu mieszkańców Jawora i okolic oraz zaprzyjaźnione kluby z Dolnego Śląska.

Oprócz zawodów sportowych, gier i zabaw nie tylko dla dzieci, można było skorzystać z przygotowanych wiktuałów. Punktem kulminacyjnym był koncert Anny Pietrzak, która wystąpiła wraz z grupą PARTITA. A co najważniejsze – cała impreza odbywała się bez procentów, na trzeźwo. – Spartakiada to okazja do świętowania trzeźwości dla osób uzależnionych i ich rodzin. Nowe, trzeźwe życie wcale nie musi być smutne. Kilka razy w miesiącu spotykamy się na mitingach, a latem świętujemy w plenerze – powiedział prezes Klubu, Darek Kudłacz. Z pozoru impreza nie różni się od innych biesiad. Jest grill, tańce pod sceną i głośna muzyka, ale nie ma alkoholu. Do zabawy włączają się coraz częściej jaworzanie nie związani z Klubem, na co dzień nie będący abstynentami. – Zasada jest jedna: może przyjść każdy, byle nie był pod wpływem alkoholu – zaznaczył prezes.
Prezes AZYLu Dariusz Kudłacz serdecznie dziękuje wszystkim członkom, którzy przyczynili się do organizacji jubileuszowej Spartakiady, a także sponsorom za wsparcie rzeczowe lub finansowe – Janowi Karło i Teresie Nijakiej, Dorocie Szcześniewskiej, Tomaszowi Rudanieckiemu, Jolancie i Bogusławowi Wesołowskim oraz wszystkim, którzy wspomogli organizację loterii. Podziękowania za współorganizację kieruje także do JOKu i OSiRu. Więcej o wydarzeniu piszemy w przyszłym wydaniu Nowej Gazety Jaworskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię