Legniczanin będzie walczył z Pudzianowskim

0
708
www.konfrontacja.com

Mariusz Pudzianowski kontra Tyberiusz Kowalczyk – to bez wątpienia starcie gigantów i kolejny hit na gali KSW Colosseum na warszawskim PGE Narodowym.

 

Tyberian (3-0, 2 KO, 1 Sub) od dawna powtarzał, że marzy o walce z Pudzianowskim (10-5, 4 KO, 2 Sub) i w końcu się doczekał. Panowie rywalizowali ze sobą już ponad 10 lat temu w Strongmanach. Teraz dojdzie  do starcia dwóch byłych siłaczy, którzy tym razem skrzyżują rękawice w ringu. 

Bilety na historyczną galę KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie są jeszcze dostępne na eBilet.pl.
 
Niepokonany w walkach MMA „Tyberian” w imponującym stylu wygrał wszystkie dotychczasowe walki w pierwszej rundzie. Legniczanin potrzebował niecałych 4 minut, aby kolejno z znokautować Tomasa Vaicickasa i Akopa Szostaka oraz poddać Tomasza Czerwińskiego. 
 
Pudzianowski po czasach dominacji w zmaganiach siłaczy rozpoczął karierę MMA i od 8 lat pnie się systematycznie coraz wyżej w rankingach wagi ciężkiej w Polsce i na świecie. Najsilniejszy człowiek na świecie ma na koncie wygrane z Seanem McCorkle’em, Olim Thompsonem, Pawłem Nastulą, Rollesem Gracie i ostatnio Popkiem Monsterem.

 

Walka odbędzie się 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas gali KSW 39: Colosseum.

inf. KSW 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię