Charytatywna zabawa w Targoszynie

0
1001
gmina Msciwojów

W sobotę, 11 lutego br. w sali wiejskiej w Targoszynie odbyła się charytatywna zabawa karnawałowa na rzecz Szkoły Podstawowej w Targoszynie zorganizowana przez Radę Rodziców. Zabawę rozpoczęli, Piotr Pieniążek Dyrektor Szkoły Podstawowej w Targoszynie oraz Rafał Kozioł Przewodniczący Rady Rodziców, serdecznie witając wszystkich przybyłych, życząc jednocześnie udanej imprezy.

„Coś dla ciała” przygotowała Pani Czesława Czekajło oraz rodzice, natomiast o „coś dla ducha” zadbał  DJ SEBA, który bawił wszystkich do białego rana.

Dzięki zaangażowaniu rodziców zabawa odbyła się przy stołach zastawionych pysznym jedzeniem oraz smacznym domowym ciastem, upieczonym przez mamy uczniów z oddziału przedszkolnego i klas I-VI. Podczas imprezy odbyła się aukcja tortu sponsorowanego przez Panie Ewę Sorokę i Beatę Bocheń. Dzięki hojności uczestników udało się go wylicytować za 1000 złotych.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do zabawy swoją pomocą oraz tym, którzy uświetnili ją swoją obecnością Dyrektor oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Targoszynie gorąco dziękuje za okazane wsparcie i życzliwość.

Zgodnie z decyzją Rady Rodziców, zebrane środki finansowe zostaną przekazane na potrzeby uczniów szkoły w Targoszynie.

Wszystkim dopisywał świetny humor, a energia i gotowość do dobrej zabawy sprawiły, że tegoroczny bal na długo pozostanie w pamięci uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię