Wypadek koło Postolic (FOTO)

0
2487

Kierowca osobówki w szpitalu, droga zablokowana i dwa zniszczone samochody w tym ciężarówka – wypadek koło Postolic/Budziszowa Małego. 

Do szpitala trafił kierujący volkswagenem fox-em na jaworskich numerach rejestracyjnych. Mężczyzna jechał z Budziszowa Małego. Po godzinie 13 był na drodze podporządkowanej. Przed skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 345 (jest tu znak STOP), kierujący wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z ciężarówką jadącą od strony Malczyc/Rawicza w kierunku Bolesławca. – Wyjechał i uderzył mnie w bok – relacjonuje kierowca mercedesa. – Gdybym był załadowany nie udałoby się tak szybko zatrzymać. Widać jakie są ślady hamowania.

Ciężarówkę od drzewa dzieliło tylko kilka metrów. Osobowego volkswagena obróciło na drodze. Komora silnika w pojeździe przestałą istnieć, ale na szczęście dla kierowcy małego auta, kabina pojazdu pozostała nietknięta. Mężczyzna został zabrany do szpitala na badania. W jego pojeździe było sporo listowej korespondencji przeznaczonej do doręczeń.
Skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z drogą między Postolicami, a Budziszowem Małym zostało całkowicie zablokowane.
To nie jedyne zdarzenie w tym rejonie. Kilka kilometrów dalej tyle, że na autostradzie A4 na 106 kilometrze do rowu wjechała ciężarówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię