Brązowy certyfikat dla Akademii

0
324

Akademia Młodego Piłkarza Budziszów Wielki z brązowym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej! Spośród 6 szkółek z Dolnego Śląska, 2 z Podokręgu Legnica przeszły pozytywnie Program Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wyróżnienie dla Akademii Młodego Piłkarza Budziszów Wielki jest ogromnym sukcesem. Warto dodać, że o certyfikat taki ubiegały się również szkółki piłkarskie Lecha Poznań, Stali Mielec czy Górnika Polkowice. Akademia Młodego Piłkarza Budziszów Wielki jest jedyną szkółką piłkarską z terenów wiejskich, która uzyskała certyfikat Polski Związek Piłki Nożnej.

– Nadarzyła się okazja, bym osobiście pogratulowała młodym adeptom piłki nożnej, którzy zawitali wraz z Asią Pustelnik – prezesem ASP Budziszów Wielki. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć, jakie uzyskała Akademia i cieszymy się z widocznych sukcesów i dalszych możliwości do rozwoju i kształtowania postaw wśród młodych sportowców. Cieszę się, że mogliśmy dołożyć swoją przysłowiową “cegiełkę” na rzecz rozwoju szkółki piłkarskiej. Systematycznie, od samego początku Gmina Wądroże Wielkie wspiera Akademię dostrzegając potencjał i fakt rozwoju młodego pokolenia, a co za tym idzie również promocję Gminy nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w Polsce. Jesteśmy z Was dumni! Życzymy dalszych sukcesów i powodzenia! – napisała wójt Elżbieta Jedlecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię