Pasowanie na przedszkolaka

0
599

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Budziszowie Wielkim. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci, które zaprezentowały piosenki, wierszyki i tańce. Maluchy pochwaliły się swoimi umiejętnościami – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
Po programie artystycznym nastąpił najważniejszy moment uroczystości pasowanie na ucznia, którego dokonał dyrektor szkoły Mariusz Stępniak.
Na zakończenie dzieci otrzymały życzenia i prezenty od wójt Elżbiety Jedleckiej oraz przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Hawrana. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka wręczyła również prezenty dzieciom z klasy pierwszej, które były pasowane na ucznia szkoły 1 września 2020 r.
Również z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej wójt E. Jedlecka złożyła na ręce dyrektora szkoły życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty życząc im motywacji do pracy, licznych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.
Za szczególne osiągnięcia w pacy dydaktyczno- wychowawczej nagrodę Wójta Gminy otrzymała Małgorzata Fuglewicz – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim.
Małgorzata Lipińska
Gł. Specjalista ds. oświaty,
kultury i sportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię